Uwaga na firmę! Phu Mikus Sellingo

2
Bielizna damska - wybierz na Ceneo.pl

Chciałam przestrzec przed zakupami ze strony Mikus.sellingo.pl 

oraz

Allegro użytkownik p_h_mikus Link Mikus

Widać na allegro że słabe oceny nie biorą się znikąd.

Rajstopy które sprzedaje nie są zgodne z opisem oraz jakość pozostawia na prawdę wiele do życzenia.

Gdyby ktoś chciał się bliżej przyjrzeć sprawie to posiadam dowody w postaci korespondencji email, facebookowe, oraz sms .Od 15.02.19 zapadła kompletna cisza i brak odpowiedzi. Napisałam z innego emaila jako zainteresowana kupnem rajstop i wiadomośc otrzymałam błyskawicznie.

Przestrzegam wszystkich i równocześnie potępiam takie lekceważenie klientów. Niepoważne zachowanie wyżej wymienionej firmy również działające jest na wielki minus renomy marki.

Wysłałam upomnienia, przypomnienia ponieważ nie chciałam tak tego załatwiać lecz skoro zostałam oszukana w ten sposób to musiałam podjąć taką interwencje. Skoro firma PhuMikus lubi psuć sobie reputacje kilkaset złotową kwotą no to nie mam już niestety na to wpływu.

Niedługo zobaczycie kolejne recenzje, ostatnio nie działo się nic a to wszystko dzięki nie wypłacalności tej firmy.

Zobacz ofertę

2 KOMENTARZE

  1. Jakiś czas temu miałam podobną sytuację, tylko odpuściłam. Nie dostałam jednej pary rajstop, a w innych „nogawki” były zszyte z dwóch rozmiarów. Tzn na jedną nogę wchodziły, a druga „nogawka” się nie mieściła, bo była w mniejszym rozmiarze.
    Napisałam tylko jednego maila do tej firmy (to polski producent i dystrybutor) i nie dostałam żadnej odpowiedzi. Celowo nie podaję marki, bo bardzo lubię ich produkty i do tej pory wszystko było ok. Tym razem przy większym zamówieniu pojawiły się błędy. Po prostu mam nadzieję, że się to nie powtórzy i nadal będę mogła polecać ten sklep bez wyrzutów sumienia 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here