Recenzja rajstop firmy Adrian Giada 70 Den Nero

2
Bielizna damska - wybierz na Ceneo.pl

Dzisiaj w recenzji Adrian Model Giada. Grubość to 70 Den idealna na zimową pogodę jaka się zbliża. Kolor który wybrałam to Nero. Jeden z mój ulubionych odcieni rajstop. Rajstopy kosztują 36zł w sklepie internetowym producenta.

Rajstopy wykonane są z miękkiego i ciepłego materiału. Bardzo dobrze kryją, są elastyczne i komfortowe w chodzeniu. Nie zauważyłam żadnych przetarć ani zaciągnięć więc śmiało można je założyć na dłuższe spotkanie ponieważ są trwałe. 

Rajstopy bardzo dobrze układają się na nogach. Dzięki wzmocnieniu w części palcowej które jest niewidoczne możecie założyć je na przykład do szpilek z odkrytymi palcami. 

Nie należą do tych najtańszych ale z pewnością każdy kto zamówi będzie zadowolony. Jeśli chcecie mieć ciepłe, trwałe, dobrze kryjące oraz ładne rajstopy to polecam. Teraz pytanie do Was. Jakiej grubości rajstopy nosicie na zimowe dni?

Zobacz ofertę

2 KOMENTARZE

  1. Ja osobiście to od 40den do 120den zależy jaka jest pogoda 😉 a jeśli chodzi o rajstopy z firmy Adrian to średnio lubię tą firme…raz zamówiłem kilka par przez internet dla siebie i narzeczonej. W większości nie zgadzały się kolory i od tej pory mam do nich uraz 😂

    • Dziękujemy za opinię. Ja nie koniecznie patrzę na firmę lecz na produkt ponieważ często tak jak w ostatnim przypadku testowanych kabaretek tej samej firmy jest ogromna różnica.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here