Najdroższe kabaretki na świecie Saint Laurent i Bodystocking

3
Bielizna damska - wybierz na Ceneo.pl

Dyrektor kreatywny Yves Saint Laurent stworzył niezwykłe kabarertki z kryształkami Swarovskiego. Zaprezentowano je pierwszy raz na jesienno-zimowym pokazie w Saint Laurent. Przy okazji pokazu oślepiały wszystkich swoim diamentowym światłem.

Mogliście ocenić ostatnio kupione przeze mnie kabaretki w cyrkonie które kosztują około 30zł a wyglądem bardzo nie odbiegają od tych które dziś demonstruje. Cena jest nieziemsko niższa ponieważ te kosztują około 688 funtów na złotówki to około 3500 zł. 

Wykonane zostały we Włoszech z nylonowej siatki niestety ogromnym minusem jest to że są bardzo delikatne i można bardzo łatwo je uszkodzić. Producent zapewnił że należy je prać tylko ręcznie i najlepiej ich nie dotykać. To kolejny powód na to że te które kupiłam są praktyczniejsze.

Można przeczytać sporo negatywnych komentarzy w ich kierunku. Z jednej strony nie dziwię się ale z drugiej jak kogoś stać to czemu ma ich nie kupić. Przy okazji jest to świetna biżuteria która zdobi nasze nogi.

Bodystocking w bardzo odważnej stylizacji. Lubię takie ciekawostki z branży mody ponieważ można zobaczyć ciekawe stylizacje. Jak wam się podoba?

Zobacz ofertę

3 KOMENTARZE

  1. Bodystocking to bardzo fajna część garderoby. Do tej pory zarezerwowana tylko na szczególne wieczory. Fajnie, że styliści próbują wkomponować ją w codzienne ubranie. Oczywiście moda rozwija się tylko w dziale damskim bo męska to tylko kolejne permutacje tego co już było.

  2. A co do ceny 3500 zł. Produkcja jest pewnie wielokrotnie tańsza. Ale jak to jest na świecie specjalne wyroby stworzone są dla ludzi, którzy wydając dużo więcej niż coś jest warte czują się dzięki temu lepsi. Rynek towarów luksusowych rządzi się swoimi prawami.

  3. No a sam wzór… dla mnie rewelacyjny. Obu prezentowanych części. Jak również tańszego zamiennika. Niestety mało jest odważnych kobiet, które potrafią tak to skomponować z resztą ubrania. A wiek tych co chcą taki dodatek raczej jest pomiędzy drugą a trzecią dekadą życia. Dla mnie i pewnie dla wielu innych mężczyzn jest to wielce smutne, że wiele kobiet zapomina o kobiecości i wybiera łatwe w użyciu spodnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here