Mona Relax 20 Den Cieliste – Balerinki, Body

Miałam dużo zapytań o model rajstop który przynoszą ulgę zmęczonym nogom. Wybór padł na Mona Relax które dzisiaj zobaczycie. Przede wszystkim rajstopy dość ciężko się zakłada. Po ubraniu dobrze przylegają do nóg i świetnie się dopasowują. Podczas noszenia odczuwałam bardzo delikatny ucisk tylko w górnej części majteczkowej.

Mona to Polska firma która korzysta z materiałów włoskich stąd z tyłu na opakowaniu napisane jest Made in Italy. Rajstopy posiadają maly bawełniany klin a dla ciekawości w rozmiarze numer pięć wstawka jest również z tyłu.

Podczas dotyku rajstop czuć minimalnie chropowaty materiał lecz jest on bardzo trwały i mimo to że posiadają niską grubość to należą do tych wytrzymałych. Cena jest bardzo niska więc warto wypróbować i zobaczyć efekt.

Posiadają one dość widoczne wzmocnienie na palcach i jak zauważycie wzmocnioną częśc majtkową w bardzo zbliżonym kolorze do oryginalnego.

Cechy

Część majtkowa:Tak
Wzór:Klasyczne
Przezroczystość:Kryjące, Błyszczące
Palec:Widoczne wzmocnione palce
Zastosowanie:Randki / Przyjęcia / Okazje / Do pracy
MatoweTak
Materiał:Poliamid
Odcień:Visione
Klin:Tak (Bawełniany)

Galeria

Mam zrobione około 15 zdjęć w tych rajstopach. Buty które dziś zastosowałam to balerinki ponieważ myślę że te rajstopy to świetne połączenie z nimi. Przy okazji zastosowanie lecznicze które po czasie przynosi efekt jest również dobre.

One Reply to “Mona Relax 20 Den Cieliste – Balerinki, Body”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *